Muzaffer Danalıoğlu İlk Temeli Attı

Derneğimizde başkanlık dahil bütün görevlerde hizmet etmiş değerli üyemiz Muzaffer Danalıoğlu inşaat sektörüne adım attı.

Eski Alucra Vakfı Başkanı Muzaffer Danalıoğlu, işadamı Hüseyin Yelek’le birlikte kurdukları Danalıoğlu ve Yelek İnşaat’ın ilk konut projesinin temelini attı.

Alt gelir düzeyine hitap eden Kent Projesi’nin temel atma törenine Beyoğlu AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Dindarol, Alucralı işadamları Mustafa Açıkel, Osman Elal, üyelerimiz Mustafa Yurtsever, Salim Danalıoğlu, Hasan Danalıoğlu ile firma çalışanları katıldı.

İlk projelerini Yeşilpınar’da faaliyete geçirmenin sevincini yaşadıklarını dile getiren Muzaffer Danalıoğlu, “Gayemiz, öncelikle hemşehrilerimize ve konut sahibi olmak isteyen herkese, kalitemizden asla ödün vermeden, maliyetleri artırmadan, en kısa sürede uygun fiyatlı konutlar hazırlamaktır. Sadece konut yapmak değil bir yaşam merkezi üretmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı vaad ediyoruz” dedi.

Alucra Akçiçek Derneği olarak değerli üyemiz Muzaffer Danalıoğlu ve kıymetli ortağı Hüseyin Yelek’e yeni iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.

İrtibat için:

DANALIOĞLU&YELEK İNŞAAT

TELEFON : 0212  477 96 51
FAKS : 0212  477 96 52 
GSM : 0532  607 59 56 

Not: Haber ve fotoğraflar için Alucra.com editörü Tülay Dolu’ya teşekkür ederiz.